Zawisza Bydgoszcz S.A. rocznik 2002 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Proszę o wpłacanie składek do 15 każdego m-ca na KONTO KLUBU podane w Menu Strony!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Notecianka Pakość - Sparta Brodnica
  • Pomorzanin Toruń - Wda Świecie 2:0
  • Budowlany KS Bydgoszcz - Gwiazda Bydgoszcz
  • MLKS Tucholanka Tuchola - UKS SMS Włocławek
  • Lider Włocławek - Chemik Bydgoszcz
  • Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 1:2
  • Włókniarz SM Kopernik Toruń - WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.
  •        

Najnowsza galeria

Paintball + Ognisko
Ładowanie...

Reklama

Kipsta F700

Kalendarium

30

08-2015

niedziela

powrót z turnieju

31

08-2015

pon.

01

09-2015

wtorek

02

09-2015

środa

mecz ligowy z Olimpią GRUDZIĄDZ godz. 16:30

03

09-2015

czwartek

04

09-2015

piątek

05

09-2015

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 130, wczoraj: 268
ogółem: 176 972

statystyki szczegółowe

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Zczuba.tv

Wydarzenia

News

  • autor: groch00, 2015-01-14 14:35

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

1 WRZEŚNIA godz. 10:30

______________________________________________

Mecz 2 kolejki ligowej z Olimpią Grudziądz został przełożony na 2 Września o godz. 16:30

______________________________________________

 
Turniej:
 

Sobota 29.08.2015

9.00 SPN Szamotuły – Arka Gdynia

9.45 Błękitni Owińska – Widok Skierniewice

10.30 Kotwica Kórnik – Błękitni Wronki

11.15 Warta Poznań – Zawisza Bydgoszcz  0:4

12.00 Kłos Budzyń – SPN Szamotuły

12.45 Lechia Gdańsk– Błękitni Owińska

13.30 Arka Gdynia – Kotwica Kórnik

14.15 Widok Skierniewice – Warta Poznań

15.00 Błękitni Wronki – Kłos Budzyń

15.45 Zawisza Bydgoszcz – Lechia Gdańsk  0:0

16.30 SPN Szamotuły – Kotwica Kórnik

17.15 Błękitni Owińska – Warta Poznań

18.00 Arka Gdynia – Błękitni Wronki

18.45 Widok Skierniewice – Zawisza Bydgoszcz 1:5

 

Niedziela 30.08.2015

9.00 Kłos Budzyń – Arka Gdynia

9.45 Lechia Gdańsk – Widok Skierniewice

10.30 SPN Szamotuły – Błękitni Wronki

11.15 Błękitni Owińska – Zawisza Bydgoszcz

12.00 Kotwica Kórnik – Kłos Budzyń

12.45 Warta Poznań – Lechia Gdańsk

13.30 1 miejsce z grupy A – 2 miejsce z grupy B

14.15 2 miejsce z grupy A – 1 miejsce z grupy B

15.00 mecz o miejsce 9

15.45 mecz o miejsce 7

16.30 mecz o miejsce 5

17.15 mecz o miejsce 3

18.00 mecz o miejsce 1

19.00 zakończenie

LISTA ZAWODNIKÓW NA TURNIEJ

SZAMOTUŁY 29-30 SIERPIEŃ SZAMOTUŁY

 ZAWISZA BYDGOSZCZ ROCZNIK 2002

 

 

  • Chachuła Jan
  • Jóźwiak Patryk
  • Matykiewicz Patryk
  • Kowalski Oskar
  • Grochowski Kacper
  • Guzek Dawid
  • Urbański Szymon
  • Filipski Bartek
  • Maison Filip
  • Sarna Andrzej
  • Staszewski Jakub
  • Ramian Marcin
  • Kozłowski Patryk
  • Kozłowski Kamil
  • Wolniak Norbert
  • Wójcik Piotr
  • Zawodnik Info w Piątek
  • Zawodnik Info w Piątek

DATA: 29.08.2015 GODZINA 7:00 MIEJSCE ZAWISZA

 

INFO WYJAZD: ZABIERAMY NIEBIESKIE + BIAŁE KOSZULKI WIMARU, CZARNE SPODENKI MASITA + CZARNE GERTY.

JEDZIEMY DRESY WYJSCIOWE PUMA LUB-

BIAŁA KOSZULKA MASITA+ CZARNE SPODENKI.

KOSZT WYJAZDU 85 ZŁ

ZABIERAMY LEGITYMACJE SZKOLNE!!!

REGULAMIN "SPN SZAMOTUŁY CUP 2015"

CEL ZAWODÓW:

Promocja piłki nożnej wśród najmłodszych, możliwość rywalizacji chłopców z różnych rejonów Polski.

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

Termin zawodów: 29-30 Sierpnia 2015 roku

Miejsce zawodów: Stadion sportowy im. Stanisława Kurowskiego w Szamotułach

ZASADY UCZESTNICTWA W ZAWODACH:

W zawodach uczestniczyć mogą chłopcy urodzeni w 2002 roku i młodsi, posiadający uprawnienia do gry: aktualną kartę zdrowia oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

Zawodnicy muszą być ubezpieczeni przez macierzyste kluby.

Przed rozpoczęciem rozgrywek w biurze zawodów nastąpi weryfikacja tożsamości zgłoszonych zawodników ( obowiązkowe: legitymacja szkolna/PASZPORT oraz karta zdrowia )

Drużyny uczestniczące w zawodach winny przedstawić organizatorowi listę maksymalnie 18 zawodników z następującymi danymi: imię i nazwisko, datę urodzenia oraz numer na koszulce oraz maksymalnie 2 opiekunów ( trener i kierownik drużyny ).

Drużyny obowiązuje jednolity strój sportowy podczas gry oraz stały numer na koszulce podczas trwania turnieju.

PRZEPISY:

- W zawodach wystąpi 10 zespołów podzielonych na 2 grupy eliminacyjne, w których rywalizować będą systemem każdy z każdym.

- O kolejności w grupie decyduje:

  • liczba zdobytych punktów
  • bezpośredni pojedynek
  • różnica bramek
  • większa ilość zdobytych bramek
  • mniej straconych bramek
  • „ mała tabela” miedzy zainteresowanymi zespołami w przypadku gdy 3 drużyny lub więcej będą miały na koncie tyle samo punktów.
  • Seria 3 rzutów karnych między zainteresowanymi drużynami

- Do kolejnej rundy ( półfinał ) awansują 2 najlepsze zespoły z każdej grupy

- W II rundzie 2 najlepsze zespoły rywalizować będzie systemem pucharowym ( 1A-2B, 1B-2A)

- zespoły zajmujące 3 miejsce w grupie zagrają o miejsce 5 w turnieju, zajmujące 4 miejsce w grupie zagrają o 7 miejsce w turnieju, a drużyny, które zajmą 5 miejsce w grupie będą rywalizowały o 9 miejsce w turnieju

- Czas gry: 2 x 15 minut

- Za kontuzję, wypadki i inne zdarzenia losowe zaistniałe w czasie trwania turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności.

- Każda drużyna biorąca udział w turnieju zobowiązana jest do przestrzegania ładu i porządku na terenie obiekty, na którym rozgrywane są zawody sportowe.

- Za ład i porządek w przydzielonych szatniach odpowiadają trenerzy i opiekunowie grup, za wszelkiego rodzaju szkody odpowiada cały zespół.

- Na płycie boiska  w trakcie gry mogą znajdować się tylko zawodnicy drużyn rozgrywających mecz oraz trener i kierownik drużyny. Zespoły oczekujące na grę oraz ich kibice zajmują miejsca na trybunach.

- Dla drużyn przygotowujących się do meczu zostanie wydzielona strefa rozgrzewki.

SĘDZIOWANIE:

Obsadę sędziowską zapewnia organizator ( sędziowie delegowani przez Wielkopolski ZPN ).

Obowiązują przepisy gry w piłkę nożną PZPN danej kategorii wiekowej.

Zmiany zawodników systemem hokejowym w strefie zmian przy ławce rezerwowych.

Wykluczenia czasowe wg. interpretacji sędziego 1-5 minut, a w skrajnych przypadkach wykluczenie z gry - czerwona kartka. Zawodnik ukarany wykluczeniem, może wystąpić dopiero w następny meczu swojej drużyny.

Za wybitnie niesportowe zachowanie lub brutalny faul zawodnik może zostać zdyskwalifikowany do końca turnieju.

OPIEKA MEDYCZNA:

Organizator zapewnia opiekę medyczna oraz wodę dla każdej drużyny w trakcie rozgrywania swoich spotkań.

Każdy zespół winien posiadać:

  • Dokumenty zawodników + pesel
  • Ważne badania lekarskie

NAGRODY:

Drużyny otrzymują pamiątkowe puchary, oraz medale.

Dla 3 najlepszych zespołów przewidziane są nagrody rzeczowe.

Wyróżnienia indywidualne otrzymują:

  • Najlepszy strzelec turnieju
  • Najlepszy bramkarz
  • MVP - Najbardziej kreatywny zawodnik turnieju

Losowa galeria

KADRA
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sparta BrodnicaWKS Zawisza Bydgoszcz S.A.
Sparta Brodnica   WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.
2015-09-05, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 4
Sparta Brodnica - WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.
Elana Toruń - Włókniarz SM Kopernik Toruń
Chemik Bydgoszcz - Olimpia Grudziądz
UKS SMS Włocławek - Lider Włocławek
Gwiazda Bydgoszcz - MLKS Tucholanka Tuchola
Wda Świecie - Budowlany KS Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń

Wyniki

Ostatnia kolejka 3
Notecianka Pakość Sparta Brodnica
Pomorzanin Toruń 2:0 Wda Świecie
Budowlany KS Bydgoszcz Gwiazda Bydgoszcz
MLKS Tucholanka Tuchola UKS SMS Włocławek
Lider Włocławek Chemik Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz 1:2 Elana Toruń
Włókniarz SM Kopernik Toruń WKS Zawisza Bydgoszcz S.A.

Statystyki drużyny

Zegar

Sport.pl